18. dubna 2017

Dubnový PAGE kit Papero amo

Ahoj,

vím, že teď blog trochu zanedbávám, ale před Velikonoci jsem toho potřebovala nalepit malinko víc a moc jsem nestíhala. :) Ovšem ze skvělých materiálů ... dnes tedy vytáhnu 2 stránky z dubnového PAGE kitu PA. Tento kit je nádherný! Potěšily mně barvy i vzory ...

Zatím jsem slepila jen 2 layouty, ale protilehlé kapsové stránky už čekají na dolepení.

První stránka je celkem rozverná, potřebovala jsem vzdušnost a tak jsem příliš nezdobila. Navíc jsem se rozhodla pustit na layout víc barev. Kromě kitu jsem požila jen flitry z lednového PAGE.
 Drhá stránka je kitem inspirovaná. Trojúhelníky z jedné ze čtvrtek jsem použila k vytvoření královské koruny ... 
Děkuji za Vaši návštěvu a určitě mrkněte i na stránky, které vytvořila děvčata z DT! Je na co koukat :) Jako přídavek ještě doporučuji nádhernou inspirativní stránku Jani V. s návodem na polaroidové rámečky.

Hezký večer,

Jana

2 komentáře:

  1. Jani, máš neskutečný talent! Vždycky se na tvoje stránky z kitu moc těším!! Ta koruna na druhé stránce..super nápad! A moc se mi líbí ten indigo a korálový akcent. První stránka je stejná dokonalost...krom spousty krásných detailů mě zaujal ten formát fotky s rámečkem..vypadá to výborně a určtiě zkusím :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji :) Nápodobně! Když tvořím z PAGE a osahávám papíry, vždy si říkám, co z něj vytvoříš ty. Papír odhadnout umím, ale stejně vždy překvapíš nějakým skvělým nápadem. ;)

      Vymazat