23. dubna 2017

Naše album - 10. týden

Ahoj,

je za námi další studený jarní víkend a už by to opravdu chtělo trochu víc sluníčka, že? Přestože je venku nevlídno, výletujeme. I dnes jsme se vrátili z jednoho výletu, o tom ale až později. Vrátím se k jinému, který už mám zpracovaný v albu.

V polovině března jsme se už nemohli dočkat nějaké víkendové akce za hranicemi města, tak jsme se vydali do Kutné Hory. Že je to místo fotogenické, o tom není pochyb a když k tomu připočítám naše prcky, je jasné, že opět vzniklo hodně fotek. Hodně povedených. Chvíli jsem jejich zpracování odkládala.;)

Nakonec vznikly 2 stránky. Tu velkou, 30-kovou, už jste měli možnost vidět na blogu Papero amo, kde jsem se i rozepsala o jejím lepení.


Naproti layoutu jsem tradičně umístila stranu kapsovou, do které přišly fotky ze zbytku týdne, ale i výletu. ;) Abych obě stránky sladila, jako podklad jsem použila zbytky papírů z velké stránky (Kési Art, kolekce Moonlight, a 4enScrap, kolekce Automne 2016).


Přestože sem se nejprve pokoušela stránku zdobit celkem hodně, nakonec na ní moc ozdob nezbylo ... :) Kromě trojúhelníků ustřižených z podkladového papíru, jsou to vesměs kouzelné drobnosti z dílny Papero amo, různě sebrané ... Číslo týdne je z aktuálního PAGE kitu (podlepeno 3D páskou), chipboard brýlí s některého z loňských kitů a nápisy jsou samolepky z říjnového Simple kitu 2016 podlepené papírem s vysokou gramáží - vyhovuje mi, že jsou pak také mírně 3D. A pak už jen trocha šití a bylo hotovo.


Velká část journalingu je schovaná pod výklopnou kapsou.


Doufám, že se nám počasí brzy uklidní a další stránky budou víc zelené a modré ... :)
Hezký večer a dobrý start do nového týdne!

Jana

3 komentáře:

 1. Jani opäť krasne zladene stránky. Tesim sa ked raz uvidim tvoje album na zivo ;-) snad bude niekedy príležitosť :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivka, vďaka! Hlavne dúfam, že bude príležitosť zase sa vidieť a prebrať veci osobne ;) - a s Tvojím albumom to mám nápodobne!

   Vymazat
 2. Jani opäť krasne zladene stránky. Tesim sa ked raz uvidim tvoje album na zivo ;-) snad bude niekedy príležitosť :-)

  OdpovědětVymazat