15. dubna 2017

Papercards.cz challenge 37

Je to tady! Velikonoceeee ... Ač jsem letos velikonoční přání neměla v plánu, jedno nakonec vzniklo. :) V aktuální challenge Papercards.cz je totiž tématem paletka plná barev a vajíček. Paletka mně zpočátku příliš nenadchla, barev je v ní víc, než bych si přála, ale příjemné je, že si člověk může vybrat jen část, která se mu hodí - a to už šlo!


Slepičky od Artemia mám už několik let a přijdou mi jako nejlepší velikonoční razítka! Podkladový papír je z dob, kdy jsme se synem experimentovali se spreyi Dylusions, pomalovali jsme tehdy spoustu papírů a já je teď vytahuji jako velké poklady! :) Šablony vajíček jsou od Docrafts (koupeno v Davoně, ale teď je v nabídce nevidím) a čtverce od Simply Graphic.

Ale zpátky k challenge. Tady je paleta (pro pravidla klikněte na blog Irisky):


A tady další báječná přání od dam z Design Teamu:

Bea Pjatáková


a vítězka challenge 35 Tereza KřikavováSoutěží se o tuto trojici knih z nakladatelství Grada, která nemůže nechat v klidu žádnou tvořilku:Sponzore37. kola challenge je 

Pravidla pro challenge č. 37:
- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28. 4. 2017 do půlnoci
- vítěze vybere sponzor daného kola 29. 4. 2017
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
- vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
- chcete se stát sponzorem dalšího kola? Budeme moc rádi, proto neváhejte a napište nám na email papercards.cz@seznam.cz.

Hezký večer a Veselé Velikonoce!

Jana

Žádné komentáře:

Okomentovat