11. února 2018

Žlutá stránka z Mallorcy - slavíme narozeniny Papero amo

Hezký večer,

dnešní den patří narozeninám Papero amo - je to už 5 let, co se můžeme těšit z jejich produktů a děvčata zcela podle svých tradic rády rozdávají radost a vymýšlí novinky a překvapení ... dnešní oslava je přesně v tomto duchu. Kdo ještě neviděl, rychle na blog PA. :)

V rámci DT jsme k tomuto dni měly krásnou jednobarevnou challenge - každá dostala balíček s materiálem laděným v jedné barvě a úkolem byla stránka, samozřejmě. ;) Mně štěstěna přála a dámy mi vylosovaly žlutou. Normálně bych neřekla, že budu ráda tvořit s touto barvou, ale ... ;)

Vytáhla jsem staré fotky z dovolené, kterou ještě v albu nemám zpracovanou a vrhla se na balíček. Papíry byly prima, v balíčku bylo i několik 10x15 PL kartiček, které jsem využila jako čtvrtky. Jelikož kromě bílé čtvrtky nebyly povolené další materiály, chtěla jsem nápis tisknout. Mezi samolepkami v balíčku mne zaujalo krásné půlené kolečko. Našla jsem k němu vhodný font, přizpůsobila velikost a ... výsledek byl příliš kontrastní a poutal zbytečně moc pozornosti. Řekla, že jsem si, že nápis jsem ještě nevyšívala, tak proč ne ... a zbytek už je nasnadě.

Doufám, že jste se zapojily, dnešní den si užily a že brzy uvidíme i vaše stránky v narozeninové challenge - čas je do příští neděle, takže není se na co vymlouvat! ;) A krom toho je možnost dalších výher v insta soutěži a nezapomeňte na novinkové nápisy - vypadají skvěle a já už se na těším ... užijte si s námi!

Na čtenou zas někdy - snad brzy ;)

Jana2 komentáře:

  1. Jani tak to je paraaadna stránka. A ten vyšitý napis za ten davam 100 bodov 😉 ja mám červenú tak uvidime čo z toho vznikne :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Jééj, Ivi, bude to paráda, to sa nebojím! Monochromatické stránky nie sú úplne jednoduché, ale v tvojom prípade to bude super! A dakujem ;)

      Vymazat