2. června 2017

Naše album - týden 20. - červnová PL challenge Papero amo

Ahoj,

v albu jsem teď přeskočila pár týdnů, abych mohla zpracovat jeden náš nádherný květnový týden ... měla jsem chuť na kytičky a jaro ... a to se ve 20. týdnu předvedlo dokonale. Většinu času jsme strávili venku a o víkendu jsme šli z jedné skvělé akce do druhé ...

K fotkám, které jsem do alba vybrala, jsem chtěla světlé kartičky s troškou modré. Na stole ležela nová kolekce od Lucky Šindelkové, jejíž design je neodolatelný. Není sice modrá, ale modrou jsem dodala řezáním čtvrtek ... Papíry jsem našla ihned - tyto (tento a tento) jsou k jaru a létu, myslím, dokonalé. Doplňkovou bravu, která všechno zjemnila, jsem našla v jarním PA My Life kitu rovněž od Lucky - vyzobala jsem kartičky s meruňkovou :)

Po zveřejnění stránky na blogu PA doznala titulní kartička ještě drobné změny ... :)Když jsem si fotky a kartičky rozložila, zjistila jsem, že opět nebudu příliš zdobit ... abych nepotlačila jemnou krásu podkladu a nepřehlušila fotky a to, co sdělují ... Zdobení je komplet z kolekce Černo-bílá, pouze čísla na úvodní kartičce jsou thickersky ze zásob. Bílých písmen není nikdy dost, že?

Stránka má 2 výklopné kapsy, v nichž je prostor na další fotky a na journaling. Jsem se nějak rozepsala ... :) Fotografie z divadla není naše - tímto děkuji Klicperovu divadlu za to, že je umožňuje stáhnout ze svých FB stránek.

Velká kapsa vlevo nahoře má "kartičku" s ohnutým rohem - a to je podmínka nové PL challenge Papero amo. Nevíte-li o ní ještě, tady jsou podmínky a vzorové stránky dalších děvčat z Design teamu. Přidejte se k nám a ukažte svou tvorbu inspirovanou touto challengí - my se také rádi kocháme Vašimi stránkami :)

Mějte krásné skoro-letní dny a děkuji, že se občas zastavíte!

Jana

Žádné komentáře:

Okomentovat