18. prosince 2016

Papercards.cz challenge 29

Dobrý večer,

zjistila jsem, že posadit se ke stolu a napsat všechna přání a adresy na obálky je pracnější než ta přání vyrobit! Také to tak máte? Nebo mi to alespoň nepřijde tak zábavné. Přestože mám všechny, kterým přání posílám, ráda (jinak bych jim je přece neposílala! :-) ) Tento týden jsem tedy kromě už zmíněných přání vytvořila jen přání do 29. challenge Papercards.cz.

Má interpretace sketche od KETY byla - jak jinak - clean and simple. Vánoční. A s třpytem - ten prostě o Vánocích nesmí chybět! ;-)


Co je to sketch? 

Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.


Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch. 

Tady jsou skvostná přání od ostatních děvčat z Design teamu:Bea Pjatáková


a vítězka 27. challenge Míla KadlecováSponzorem 29. kola challenge je  Iriska Vohlídková. Výhrou je sada razítek Gorjuss! Jedna maxi Gorjusska a tři mini sestřičky.


Pravidla pro challenge č. 29:
 • vyrobte přání podle sketche
 • posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28. 12. 2016 do půlnoci
 • vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29. 12. 2016
 • všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
 • vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
 • pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
Pojďte do toho s námi! :-)

Pro jistotu, kdyby mne chytla tvořivá lenora a už jsem nestihla do Vánoc nic napsat, přeji Vám krásné a pohodové Vánoce, plné radosti z chvil strávených s nejbližšími!

Jana

2 komentáře:

 1. Tak to se budu muset asi taky zucastnit.Razitka Gorjussek miluju.A i kdyz uz jich mam spoustu,tak z techto ve vyhre zadne.Verca Sembolova

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Verčo, určitě to zkus, vypadají moc hezky! :-) Držím pěsti.

   Vymazat