31. března 2018

Jarní obálky se zvířátky od Silvie

Ahoj!

Věřím, že většina z Vás před Velikonoci maluje kraslice, připravuje velikonoční přání, gruntuje, peče mazanec a beránka ... u nás je to jinak. Dětem jsme vybrali jména tak, že kolem Velikonoc je potřeba připravit balíčky do školek ... a už ne do jedné, ale do dvou. Takže jsem přemýšlela, jak to udělat ještě jednodušeji než obvykle. Trn z paty mi vytrhla Silvie, naše skvělá designérka z Papero amo, a její zvířátka. Letos Sis každý měsíc přijde s novým archem samolepek se zvířátky - jsou boží a na dětské balíčky dokonalé. Takže jsem nakoupila - březnová i dubnová  - a nemusím nic vymalovávat ;) To mi zdobení značně urychlilo.

Do balíčků pro děti se snažím dávat rozumné laskominy - jasně, že sladké je pro děti největší lákadlo, tomu se vyhnout nesnažím. Pro svůj dobrý pocit však potřebuji vědět, že je to dobrůtka kvalitní a pokud možno má přídatnou hodnotu. Letos jsem se rozhodla pro čokoládu od hradecké firmy Jordi´s. Jejich čokoláda je dokonalá a jsou první u nás, kdo ji vyrábí z gruntu - t.j. začnají už pražením bobů, které si osobně vybírají na kakaových farmách. Protože jsem chtěla celkem 50 kousků, volala jsem  jim, zda jich tolik budou mít na prodejně (na poslední chvíli) a že je potřebuji do školky ... jaké bylo mé překvapení, když mi v prodejně slečna nabídla, že mi je dají jako sponzorský dar! Z loňského prosince jim totiž zbyly balení se sněhuláky, které již budou stahovat z prodeje. Proč to tady zmiňuji? Protože mi přijde úžasné, že se něco takového v dnešním světě stává! Moc jim děkuji - ne pro ty peníze, co jsem ušetřila, ale hlavně pro ten skvělý pocit!


Nakonec jsem se rozhodla zbavit je jejich krásných původních košilek a do svého balení dát jen tak - přece jen, po sněhulácích v této roční době už netouží snad ani děti. 

Pomocí udělátka na obálky od We R Memory Keepers jsem si vyrazila a narýhovala malé čtvercové obálky.Do nich jsem vložila čokoládu a samolepky, které jsem při úklidu vyhrabala někde v zásobách. Lepení jsem nepřeháněla, jen jsem je přichytila na 2 místech, aby se lépe vázaly. Připravila jsem si zdobení ... díky zvířátkovým samolepkám to bylo doslova fik-fik.

Tvar visaček je dán blížícími se Velikonocemi ... :)

Dcera dostala na balíčky Jezevce. Byl boží!
Potom jsem už jen kompletovala a bavila se různými kombinacemi barev a obrázků. :)
Několik je jich připravených i pro koledníky.

Za doplnění zásoby naprosto dokonalých provázků od Garn und Mehr děkuji Leušce.

Mějte krásné Velikonoce!

Jana

8 komentářů:

 1. Ja chci taky chodit do te vasi skolky!!

  OdpovědětVymazat
 2. Jani, Ty jsi hračička.😊 To je skvělé. 👍

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Mileno :) Tak, nejenom děti si rády hrají! ;)

   Vymazat
 3. Miluju to! Miluju to! Miluju to! Nemám k tomu co říct...jenom že to prostě miluju!!!!:)

  OdpovědětVymazat