Přeskočit na hlavní obsah

Naše album - 10. týden

Ahoj,

je za námi další studený jarní víkend a už by to opravdu chtělo trochu víc sluníčka, že? Přestože je venku nevlídno, výletujeme. I dnes jsme se vrátili z jednoho výletu, o tom ale až později. Vrátím se k jinému, který už mám zpracovaný v albu.

V polovině března jsme se už nemohli dočkat nějaké víkendové akce za hranicemi města, tak jsme se vydali do Kutné Hory. Že je to místo fotogenické, o tom není pochyb a když k tomu připočítám naše prcky, je jasné, že opět vzniklo hodně fotek. Hodně povedených. Chvíli jsem jejich zpracování odkládala.;)

Nakonec vznikly 2 stránky. Tu velkou, 30-kovou, už jste měli možnost vidět na blogu Papero amo, kde jsem se i rozepsala o jejím lepení.


Naproti layoutu jsem tradičně umístila stranu kapsovou, do které přišly fotky ze zbytku týdne, ale i výletu. ;) Abych obě stránky sladila, jako podklad jsem použila zbytky papírů z velké stránky (Kési Art, kolekce Moonlight, a 4enScrap, kolekce Automne 2016).


Přestože sem se nejprve pokoušela stránku zdobit celkem hodně, nakonec na ní moc ozdob nezbylo ... :) Kromě trojúhelníků ustřižených z podkladového papíru, jsou to vesměs kouzelné drobnosti z dílny Papero amo, různě sebrané ... Číslo týdne je z aktuálního PAGE kitu (podlepeno 3D páskou), chipboard brýlí s některého z loňských kitů a nápisy jsou samolepky z říjnového Simple kitu 2016 podlepené papírem s vysokou gramáží - vyhovuje mi, že jsou pak také mírně 3D. A pak už jen trocha šití a bylo hotovo.


Velká část journalingu je schovaná pod výklopnou kapsou.


Doufám, že se nám počasí brzy uklidní a další stránky budou víc zelené a modré ... :)
Hezký večer a dobrý start do nového týdne!

Jana

Komentáře

 1. Jani opäť krasne zladene stránky. Tesim sa ked raz uvidim tvoje album na zivo ;-) snad bude niekedy príležitosť :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivka, vďaka! Hlavne dúfam, že bude príležitosť zase sa vidieť a prebrať veci osobne ;) - a s Tvojím albumom to mám nápodobne!

   Vymazat
 2. Jani opäť krasne zladene stránky. Tesim sa ked raz uvidim tvoje album na zivo ;-) snad bude niekedy príležitosť :-)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Učebnice 4. ročník I.

 Ahoj, omlouvám se, že jsem dlouho mlčela, život zrychlil a už to tolik nestíhám. Chci si sem ale uložit nové obaly na učebnice pro příští rok. Syn už bude ve 4. ročníku a trochu jsem se obávala, že mi řekne, že už je nechce, ale zatím jsem se bála zbytečně. Však ono to přijde! Ale mezitím mi snad doroste dcera. Fakt by mi to chybělo.  Loňské učebnice pod plastovými obaly vydržely bez problémů. Takže nemám strach, že ta práce vyjde vniveč během týdne. A i kdyby, i tak mě to bavilo. Tyhle učebnice bych jako holka byla ráda měla takto obalené a tak si vlastně plním své sny.  Dnes  první várka - Angličtina a Vlastivěda (hodí se barevně, jiný důvod tato kombinace nemá ;) ). Ten klobouček tam musel být! Když Vlastivěda, tak vlastenecké barvy. A krásný folklorní vzor z nedávné Renke kolekce Floral Folk Art. Já ji miluji a moc doufám, že ještě budu mít čas vrátit se k ní! Veškerý použitá materiál je z e-shopu Alexandry Renke a kdyby jste po něčem toužili, stačí prokliknout obrázek, propojila

4enScrap Preview of the Summer 2020 collection Day 1

Hello! Are you ready for a journey? Then let us begin with the Traditionally, 4enScrap came up with wonderful material, so let us enjoy the first day of preview together. The great thing about this collection - besides its beauty and comlexity - is the fact, that a lot of material comes also in English version. Great news! Yay! For Day 1 I created 3 cards. The first one features fabulous Wild flowers stamp set with coordinating dies. The outline of the poppies is heatembossed with white embossing powder and coloured by watercolors. I used a phrase from the stamp set Enjoy  as sentiment and completed the bouquet by new Feuilles d´Eté  and some previous branches. Dots and beads are never a bad idea! For next card I used a beautiful stamp of a village from the Campagne set and again sentiments from Wild flowers and Enjoy sets. I chose not to color the stamp this time. Partialy because I am not so good in coloring but primarily because I think this way I let

Učebnice 4. ročník III.

 Ahoj, dnes tady mám poslední dávku inspirace z kategorie Učebnice.  Pro obě učebnice je společné použití starších papírů, které jsem sladila s novějšími šablonami. Do citronů jsem se zamilovala a protože jsem je zatím nestihla dostatečně využít, byla jsem ráda, že je umístím alespoň sem.  Matematika je můj i Ríšův nejmilejší předmět. Proto to srdíčko. Jinak jsem si s tímto obalem hrála tak, abych z dostupného materiálu vykouzlila matematickou tematiku. Matematici v naší rodině byli spokojeni. ;) Některé z použitých materiálů momentálně v eshopu bohužel nenajdete, tak sem dávám alespoň ty, které jsou momentálně dostupné.  A to je úplný letošní konec učebnic. Blíží se září, čas narozenin, takže užitný scrap bude pokračovat jiným směrem ;) Hezký zbytek prázdnin všem! Jana