Přeskočit na hlavní obsah

"Nanuky" s lízátky

Hezký večer,

konečně jsem se dostala k sepsání postupu na lízátkové nanuky. Dětem jsem je dělala do školky na závěr školního roku, a přesto že jsem opravdu chtěla všechno dát na blog včas - hlavně pro Aničku Sally, nepovedlo se mi to. Ani, omlouvám se. ;) Řekla bych ale, že se to bude dát využít i v létě na různé garden party .. tyto nanuky se totiž jen tak neroztečou a sladké jsou stejně!

 

Postup je velmi rychlý a určitě ho dáte dohromady i bez návodu, ale takto to bude ještě o vous rychlejší. ;)

Duhové papíry jsme vyráběli doma se synem, miluje matlání, tak jsem toho využila. ;) Barvili jsme obyčejné A3 papíry ze skicáku práškovými barvami Ken Oliver (koupíte například u Didi). Ty jsem pak rozřezala na obdélníky velikosti 9,8x9 cm (to aby se mi na šířku vešli 3, jinak klidně 10x9cm).


Obdélníky jsem přehnula na polovinu a nařezala jsem si ještě stejné množství bílých obdélníků o stranách o 1-2 mm kratších než barevné obdélníčky a rovněž jsem je přehnula vejpůl - to aby společně utvořily pouzdro, které nebude slepené po stranách. Zde je fotopostup lepení "nanuků":Rohy jsou zaobleny rohovou raznicí. Glossy Accents jsem použila pouze v horní části nanuků.

Zdobení jsem omezila na malé výřezy ovoce - hodily se mi šablonky melounů a citronů od 4enScrap a doplnila mašlí. Vázání mašlí absolutně nesnáším a obdivuji všechny, které to děláte ve větším množství častěji. Ale bez nich by to nebylo vončo, takže jsem zatnula zuby a vázala.
Pro ty, co nemáte Big Shoty nebo příslušné šablony, skvělé budou i letní výřezy od Papero amo, speciálně jsem chtěla použít tyto, bohužel jsem jich už neměla dost (ale mám interní info, že se budou doplňovat ;) ).
Každopádně, nanuky měly úspěch a hotové byly opravdu rychle, takže rychlý úspěch! A to je fajn, ne?

Přeji krásný začátek léta!

Jana

Komentáře

 1. Jani to je zase super! Úplně k sežrání:))) Moc diky za inspiraci a neboj, já se vzepjala a vymyslela vlastní balíčky s visačkami a myslím že bys na mě byla pyšná :)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stoprocentně Aničko! ;) Moc ráda bych je viděla a inspirovala se zas já! A moc děkuji, jsi zlato!

   Vymazat
 2. Také děkuji za inspiraci, určitě využiju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, Olinko, moc děkuji, bude mi ctí a udělala jste mi velkou radost! :)

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Učebnice 4. ročník III.

 Ahoj, dnes tady mám poslední dávku inspirace z kategorie Učebnice.  Pro obě učebnice je společné použití starších papírů, které jsem sladila s novějšími šablonami. Do citronů jsem se zamilovala a protože jsem je zatím nestihla dostatečně využít, byla jsem ráda, že je umístím alespoň sem.  Matematika je můj i Ríšův nejmilejší předmět. Proto to srdíčko. Jinak jsem si s tímto obalem hrála tak, abych z dostupného materiálu vykouzlila matematickou tematiku. Matematici v naší rodině byli spokojeni. ;) Některé z použitých materiálů momentálně v eshopu bohužel nenajdete, tak sem dávám alespoň ty, které jsou momentálně dostupné.  A to je úplný letošní konec učebnic. Blíží se září, čas narozenin, takže užitný scrap bude pokračovat jiným směrem ;) Hezký zbytek prázdnin všem! Jana

4enScrap Preview of the Summer 2020 collection Day 1

Hello! Are you ready for a journey? Then let us begin with the Traditionally, 4enScrap came up with wonderful material, so let us enjoy the first day of preview together. The great thing about this collection - besides its beauty and comlexity - is the fact, that a lot of material comes also in English version. Great news! Yay! For Day 1 I created 3 cards. The first one features fabulous Wild flowers stamp set with coordinating dies. The outline of the poppies is heatembossed with white embossing powder and coloured by watercolors. I used a phrase from the stamp set Enjoy  as sentiment and completed the bouquet by new Feuilles d´Eté  and some previous branches. Dots and beads are never a bad idea! For next card I used a beautiful stamp of a village from the Campagne set and again sentiments from Wild flowers and Enjoy sets. I chose not to color the stamp this time. Partialy because I am not so good in coloring but primarily because I think this way I let

Papercards.cz challenge 81

Ahoj, meteorologové prý doporučili nevycházet tento víkend z domova ... tak co zpestřit si "nudu" tvořením? Na blogu Irisky se dnes objeví paletka, jste zvědavé? Trochu napovím svým přáním - snažila jsem se držet jí hodně věrně. Tak přemýšlejte, vytahujte barvičky, papíry a razítka a určitě si nenechte ujít inspiraci od dalších dam z DT, kterou Iriska zveřejní na své blogu. Na přání jsem použila výřez mandaly od Alexandry Renke a i její negativ - barvou jsem natřela rub šablony a projela v BS. Třásnička je domácí výroby. :) Přidáte se? Budeme moc rády, když nám pošlete své výtvory! Příjemné tvoření a krásný víkend, Jana