20. října 2016

Naše album - týden 31-32

Ahoj všem navrátilcům!

Pro různá drobná (i tvořivá) odbočení mi na stole už skoro týden ležely rozpracované stránky do rodinného alba.

Začátkem srpna jsme si udělali výlet-dovolenou v Žilině, odkud jsme vyráželi za dobrodružstvím. Konečně jsme se dostali do Trenčína - na hrad, jehož legendu už syn dobře zná z neknečného opakování příběhů při cestách kolem ... Budete-li cestovat tím směrem, jeho návštěvu doporučuji. Je zajímavý a výhled z věže je famózní. Doporučuji okruh C, který zahrnuje celý interiér hradu. My měli s ohledem na dceru jen kratší okruh B a moc jsme se toho nedověděli. Nebo možná průvodkyně neměla den ... V centru města doporučuji kafe (nebo horkou čokoládu - mňam!) v kavárně Ogodo, je lahodná, fair tradová a pomůžete dobré věci - část zisku putuje africké dívce jménem Ogodo, kterou si majitel na dálku adoptovali.

Další výlety na Martinské Hole a do Jánošíkových Dier absolvovala pouze mužská část rodiny, protože byly turistické a zatím nevhodné pro opravdu malé holčičky ...

Samozřejmě, vzniklo hodně fotek, takže pár večerů trvalo než jsem se jimi probrala, pokochala, mnoho dobrých "vymazala", zkrátka postprocessing na dlouho ...  Potom jsem ještě chvíli váhala nad podkladovými papíry - tentokrát jsem je 2x vyměnila ... Kdo zná, jak tvořím, ví že potřebuji, aby papíry s fotkami ladily. A tak i přesto, že byla polovina léta, není moje dvoustrana v "odlehčených" letních barvách. K fotkám prostě nešly.

Ale abych jen netlachala, tady je druhá polovina 31. týdne:Na kartičkách s textem razítkem srdíček volně navazuji na předchozí stranu v albu. Zdobení jsem tentokrát hodně tlumila, aby se nebilo s množstvím fotek. Neodolala jsem lístečkům z nových šablonek 4enScrap a Simply Graphic. A chipboardy od PA jsou sice ze zářijových a říjnových kitů, ale když my cestujeme i v létě ...Na další straně jsem se obešla bez výřezů (ale bylo to těžké!), pár chipboardů, washi a samolepka z PA, enamelky a knoflíček ze zásob a abecedy Tim Holtz a October Afternoon a bylo hotovo.

Ještě pár detailů:


To je ode mne na dnešek všechno. Děkuji za návštěvu, snad brzy na čtenou!

Hezký den,

Jana

7 komentářů: