26. října 2016

Jak jsem lepila s Papero Amo

Druhá polovina 32. týdne v albu zatím chyběla, její lepení jsem si nechala na velký workshop Papero Amo v Praze, na nějž mne rodina minulou neděli pustila a já jsem za to moc vděčná. Mým nejbližším, že to beze mne v pohodě zvládli a já si nemusela dělat starosti; Lence Horákové, která mně odvezla od baráku až k Pracovně, kde se kurz konal, a zase zpátky; a holkám z Papera, které to celé vymyslely, připravily a jednotlivé workshopy odvedli s neuvěřitelnou lehkostí. Bylo to prima a moc jsem si to užila. DÍKY!

A výsledek? Vzhledem k mému "pracovnímu stylu" jsem ze 4 workshopů skončila všude s nedolepeným produktem s výjimkou výroby přáníčka, které bylo velmi efektní a tak jednoduché, že jsem ho zvládla do posledního flitru :-)

Technika opakovaného razítkování - díky, Vali a Leo!

Ostatní projekty zůstaly rozdělané a dokončení se dočkaly až doma, kde jsem se znova na všechno pořádně podívala, trochu přeorganizovala, něco přidala a něco ubrala ...

Ale dost bylo slov, tady jsou výsledky :-)

Layout s 3D efektem kombinací ČB a barevné fotky - dle perfektních předloh Silvie a Alony

PL stránka lepená na bílou čtvrtku, t.j. NE DO KAPES! :-) (Jana B., Alena)

A ještě jeden projekt jsem nedokončila - minialbum. Na to potřebuji probrat a promazat mnoho souborů fotek ... O tom ale až ho dolepím, protože TO DÁM!

Děkuji, že jste se vrátili. Krásný večer a snad někdy na čtenou!

Jana

2 komentáře: