Přeskočit na hlavní obsah

Invitation to create with 4enScrap - bookmark

 Hello back after vacation!

Hope you had a good one ;) I did, and actually work on documenting it but in beween there are some smaller projects I enjoy. As this one - invitation to create with Fati. 


She proposed us to create bookmarks. That gave me an idea what to make for my boy´s schoolmates for his birthday and I prepared some samples.

Even though they are not teenagers yet, they are slowly growing into this age and that is why I went for the stamp and die set "Ado". Of course, when making some samples for son, I had to make one also for the little one - for her, I also used "Duo Koala". ;)

The backround is in B+W to increase the contrast and attract attention of the little people. Pieces of black cardstock are cut by the newest "Zig zag border" die from Summer 2020 collection.

I diecut the bases of the bookarks using set "Marques ta page No 3". 

The "Shields" went well with the "cool" topic and the "Gingko leaves" softened the overall look, don´t you think? The next bookmark is lightened up by the yellow "Ears of wheat" and the "Clipborad et all" seemed like a good idea.


Hole enforcer  is from the set "Etiquettes No.6".


The last bookmark is the simplest. I just added a few tiny "Summer leaves" to her branch and that was it.The pendant hangs on a pair of holes made using the tiny "Frames 9" dies.


How about you? Will you accept the invitation and create some bookmarks? Look forward to seeing them! For further inspiration look at the gorgeous bookmarks by Eva, Fati, Sandelsa, Cathy, Australe and Mary

Have a wonderful day!

Jana

Komentáře

 1. Beautiful creations for kids ! I love it !

  OdpovědětVymazat
 2. Ooooh ! You created some great bookmarks for the youngests Jana !
  I love all the little details you put on.
  Hugs xxx, Estelle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thanks a lot, Estelle! Yes, the elder kid is quite a page turner, so he enjoys this kind of thing. And is always proud to bring paper petits for his schoolmates ;)
   Kisses!

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Učebnice 4. ročník I.

 Ahoj, omlouvám se, že jsem dlouho mlčela, život zrychlil a už to tolik nestíhám. Chci si sem ale uložit nové obaly na učebnice pro příští rok. Syn už bude ve 4. ročníku a trochu jsem se obávala, že mi řekne, že už je nechce, ale zatím jsem se bála zbytečně. Však ono to přijde! Ale mezitím mi snad doroste dcera. Fakt by mi to chybělo.  Loňské učebnice pod plastovými obaly vydržely bez problémů. Takže nemám strach, že ta práce vyjde vniveč během týdne. A i kdyby, i tak mě to bavilo. Tyhle učebnice bych jako holka byla ráda měla takto obalené a tak si vlastně plním své sny.  Dnes  první várka - Angličtina a Vlastivěda (hodí se barevně, jiný důvod tato kombinace nemá ;) ). Ten klobouček tam musel být! Když Vlastivěda, tak vlastenecké barvy. A krásný folklorní vzor z nedávné Renke kolekce Floral Folk Art. Já ji miluji a moc doufám, že ještě budu mít čas vrátit se k ní! Veškerý použitá materiál je z e-shopu Alexandry Renke a kdyby jste po něčem toužili, stačí prokliknout obrázek, propojila

Učebnice 4. ročník III.

 Ahoj, dnes tady mám poslední dávku inspirace z kategorie Učebnice.  Pro obě učebnice je společné použití starších papírů, které jsem sladila s novějšími šablonami. Do citronů jsem se zamilovala a protože jsem je zatím nestihla dostatečně využít, byla jsem ráda, že je umístím alespoň sem.  Matematika je můj i Ríšův nejmilejší předmět. Proto to srdíčko. Jinak jsem si s tímto obalem hrála tak, abych z dostupného materiálu vykouzlila matematickou tematiku. Matematici v naší rodině byli spokojeni. ;) Některé z použitých materiálů momentálně v eshopu bohužel nenajdete, tak sem dávám alespoň ty, které jsou momentálně dostupné.  A to je úplný letošní konec učebnic. Blíží se září, čas narozenin, takže užitný scrap bude pokračovat jiným směrem ;) Hezký zbytek prázdnin všem! Jana

Papercards.cz challenge 81

Ahoj, meteorologové prý doporučili nevycházet tento víkend z domova ... tak co zpestřit si "nudu" tvořením? Na blogu Irisky se dnes objeví paletka, jste zvědavé? Trochu napovím svým přáním - snažila jsem se držet jí hodně věrně. Tak přemýšlejte, vytahujte barvičky, papíry a razítka a určitě si nenechte ujít inspiraci od dalších dam z DT, kterou Iriska zveřejní na své blogu. Na přání jsem použila výřez mandaly od Alexandry Renke a i její negativ - barvou jsem natřela rub šablony a projela v BS. Třásnička je domácí výroby. :) Přidáte se? Budeme moc rády, když nám pošlete své výtvory! Příjemné tvoření a krásný víkend, Jana