Přeskočit na hlavní obsah

Invitation to create with 4eScrap - sketch by Sandelsa

Hello scrapworld!

Have you joined us last week or only plan to? Hope you do! Here I have another inspiration for you - an awesome sketch by Sandelsa. 

I know it still is summer and really, I don´t think of Christmas too much yet, but this year I decided to start creating Christmas cards soon, so I have enough of them for an annual fair that raises money for a foundation supporting kids with oncologic diseases. And this sketch was perfect for it!

I made two cards and went for my favourite Chrsitmas color combo - kraft, white and gold, with a tiny bit of vellum.

´Cause I haven´t taken an opportunity to use them yet, I really wanted to use the mistletoe stamps and dies. As mistletoe usually hangs down, I decided to turn the schema upside down. 

White embossing looks good on kraft, don´t you think? 
The bouquet is supplemented by a branch, which has become one of my top ones - it is great for all kinds of clusters.

Sentiment is made by alphas I diecut with the newest word transparency "Enjoy",  using only a part of the word. 

The second card is kind of a negative to the first one. I stamped mistletoe on white (aquarelle) cardstock and colored it with gold watercolor. When it dried off, I dripped droplets of Glossy Accents on the gold spots to add dimension. 


The mistletoe bouquet hangs on a simple circle and is completed by a sentiment printed out on a printer on this card.

The gold pearls add the final touch. I adore hem for their delicacy. 

Finally, here are both cards together and I am off to make some more of them. ;)

Be sure to check out great projects by Australe, Cathy, Eva, Fati, Mary and Sandelsa as they are just Wow! and have a wonderful day!


XOXO


Jana


Komentáře

 1. Deux très jolies cartes, j'aime beaucoup !

  OdpovědětVymazat
 2. Two beautiful wintercards !! Love it !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you, Mary! You made my day! Love your page as well! XO

   Vymazat
 3. Elles sont superbes, toutes les deux !.. une préférence cependant pour la 1ere, absolument magnifique !!!

  OdpovědětVymazat
 4. Je ne suis pas Anonyme ! Je suis Genmanou !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Merciii, Genmanou! :) Je suis content que tu l'aimes! XO

   Vymazat
 5. Rooooh !!! Both your cards are wonderful!
  They’re so refined and elegant.
  I especially love the color palette you choose.
  Hugs xxx, Estelle TBT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thanky oyu again, my friend! Glad you like them as I really admire your taste! :) XOXO

   Vymazat
 6. Your 2 cards are so pretty Jana and more for a nice cause so you are even more excused for starting the Christmas cards! ;-)
  Xoxo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you, dear! I appreciate your kind words deeply! XOXO

   Vymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Učebnice 4. ročník I.

 Ahoj, omlouvám se, že jsem dlouho mlčela, život zrychlil a už to tolik nestíhám. Chci si sem ale uložit nové obaly na učebnice pro příští rok. Syn už bude ve 4. ročníku a trochu jsem se obávala, že mi řekne, že už je nechce, ale zatím jsem se bála zbytečně. Však ono to přijde! Ale mezitím mi snad doroste dcera. Fakt by mi to chybělo.  Loňské učebnice pod plastovými obaly vydržely bez problémů. Takže nemám strach, že ta práce vyjde vniveč během týdne. A i kdyby, i tak mě to bavilo. Tyhle učebnice bych jako holka byla ráda měla takto obalené a tak si vlastně plním své sny.  Dnes  první várka - Angličtina a Vlastivěda (hodí se barevně, jiný důvod tato kombinace nemá ;) ). Ten klobouček tam musel být! Když Vlastivěda, tak vlastenecké barvy. A krásný folklorní vzor z nedávné Renke kolekce Floral Folk Art. Já ji miluji a moc doufám, že ještě budu mít čas vrátit se k ní! Veškerý použitá materiál je z e-shopu Alexandry Renke a kdyby jste po něčem toužili, stačí prokliknout obrázek, propojila

Učebnice 4. ročník III.

 Ahoj, dnes tady mám poslední dávku inspirace z kategorie Učebnice.  Pro obě učebnice je společné použití starších papírů, které jsem sladila s novějšími šablonami. Do citronů jsem se zamilovala a protože jsem je zatím nestihla dostatečně využít, byla jsem ráda, že je umístím alespoň sem.  Matematika je můj i Ríšův nejmilejší předmět. Proto to srdíčko. Jinak jsem si s tímto obalem hrála tak, abych z dostupného materiálu vykouzlila matematickou tematiku. Matematici v naší rodině byli spokojeni. ;) Některé z použitých materiálů momentálně v eshopu bohužel nenajdete, tak sem dávám alespoň ty, které jsou momentálně dostupné.  A to je úplný letošní konec učebnic. Blíží se září, čas narozenin, takže užitný scrap bude pokračovat jiným směrem ;) Hezký zbytek prázdnin všem! Jana

Papercards.cz challenge 81

Ahoj, meteorologové prý doporučili nevycházet tento víkend z domova ... tak co zpestřit si "nudu" tvořením? Na blogu Irisky se dnes objeví paletka, jste zvědavé? Trochu napovím svým přáním - snažila jsem se držet jí hodně věrně. Tak přemýšlejte, vytahujte barvičky, papíry a razítka a určitě si nenechte ujít inspiraci od dalších dam z DT, kterou Iriska zveřejní na své blogu. Na přání jsem použila výřez mandaly od Alexandry Renke a i její negativ - barvou jsem natřela rub šablony a projela v BS. Třásnička je domácí výroby. :) Přidáte se? Budeme moc rády, když nám pošlete své výtvory! Příjemné tvoření a krásný víkend, Jana