3. dubna 2017

Naše album - týden 11. - vstupenková challenge Papero amo

Ahoj!

Zatím poslední stránka v rodinném albu je z 3. březnového týdne. Nedělo se nic extrémního, jen jsme přáli dceři k svátku a s dětmi se vyblbli tvořením ... ;) Ale fotek bylo stejně dost a v (pro mne) méně obvyklých barvách. Začátkem jara jsem totiž trochu ujela a řekla si, že to chce změnu i v šatníku dětí ... pustila jsem jim tam víc červené a taky nějakou zelenou.


Základem jsou tedy papíry (tento a tento) laděné do zelena, abych vyvážila červenou na fotkách. A abych mohla použít sněženky, do nichž jsem se zamilovala :) . Povedlo se mi zakomponovat i kartičky z Lucčina dokonalého MY LIFE kitu 3/4 2017, z čeho mám velkou radost. Zdobila jsem pouze kontrastními nápisy a ptáčky vystřiženými z papíru od Pinkfresh Studia, který byl v Creative kitu PA v dubnu 2016 a bohužel už je vyprodán. Žádné složitosti a ani jsem si nezatočila klikou Big Shotu!

Vstupenka je jednak na památku a jednak proto, že jsem stránku tvořila pro Vstupenkovou PL challenge PA. Jenže barevně nebyla úplně TOP k ostatnímu materiálu a tak musí být trochu schovaná :)


Musím říct, že když jsem na začátku sedla k PC a fotky pro tento týden vybírala, měla jsem obavy, jak to jako celek vyřeším. Nakonec se stránka udělala skoro sama a přesto, že na ní není ani špetka mých oblíbených odstínů, jsem s ní spokojená. Také se Vám to stává?

Pokud se někam v dubnu vypravíte, šup vstupenky do alba a připojte se k challenge :) Budeme se moc těšit!

Hezký den přeji a #prsi #neva #mamegumaky!

Jana


Žádné komentáře:

Okomentovat