21. listopadu 2016

Visačky pro Mikuláše

Ahoj,

moc ráda Vám dnes ukážu jednu malou visačku ... no, nakonec jich bylo mnohem víc.

To bylo tak. S dětmi rádi chodíme do jednoho rodinného centra poblíž naší čtvrti. Je to tam moc hezké a poslední dobou jsme tam pečení-vaření. A protože ho vede parta velmi milých, schopných a příjemných holek, neváhala jsem, když mne požádaly, zda bych jim nevyrobila visačky na dárky pro Mikuláše.

Když jsme o tom začaly mluvit, přemýšlela jsem, jaké ozdoby použiji a zjistila jsem, že nemám žádná vhodná razítka. Zasněžené zvířecí motivky se mi nezdály adekvátní - přece jenom, Mikuláš chodí s andělem a čertem, ne s liškou nebo tučňákem, že? A tak jsem zjistila, že musím nakupovat. :-) Hledala jsem něco mikulášského, ale kupodivu jsem nenašla nic, co by se hodilo k tradičnímu Mikuláši tady u  nás ... až jsem zabloudila na Fler a tam jsem našla báječná razítka andělů od Soni Drdlíkové - hned jsem je musela mít!


Pak už nic nebránilo tomu, abych se pustila do práce. Vyrobila jsem prototyp:


Ten doznal jedné změny - vypustila jsem velkou mašli, protože mezičasem jsem zjistila, že bude potřeba 140 visaček a uvázat 140 mašliček, to bych v předvánočním frmolu fakt nezvládla!

Vytáhla jsem různé zbytky papírů ze zimních a Vánočních kolekcí a téměř zavařila Big Shot. Práce to byla monotónní, co si budeme povídat, ale vpřed mne hnalo vědomí, že pomáhám dobrým lidem dělat radost dětem. Já vím, dětem budou visačky ukradené. Ale přispěla jsem něčím, co dělám ráda a alespoň malý zlomek nasysleného materiálu skutečně použila. Třeba se budou Mikuláši lépe rozdávat.

Zde ještě různá barevná provedení (nejradši mám ty modré z kolekce Hello Winter od Echo Park):


"Děvčata" už čekají v krabici na dopravení k Mikuláši (balit už bude sám ;-) ) ...


... a já se vrhám na dodělání adventního kalendáře a taky potřebujeme PF-ka! Už jste také podlehly předvánočnímu šílenství?

Přeji krásný den,

Jana

6 komentářů:

 1. Jani, Ty jsi blázen. :-) Samozřejmě v dobrém slova smyslu. :-) Je neskutečné, jak jsi obětavá a jak to všechno stíháš. Visačky jsou nádherné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Mileno, moooc děkuji. Jinak, můj manžel to také říká. Každá scrapařka je tak trochu blázen, ne? ;-)

   Vymazat
 2. Jani to je zase BOMBA! jsi královna kombinací:). Soňka bydlí u nás přes kopec a razítka má skvělá..taková akorát, neotřelá, jednoduchá, ale s mě sympatickým "výrazem".:) Mám její koniklec a sněženky a už jsem je i použila, ač nejsem úplně razítkový maniak. Visačky jsou nádherné - jsi dobrá, že už jsi připravená..aspoň to stihnu liftnout:))Díky!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aničko, děkuji, bude mi ctí, pokud budeš liftovat Ty! A ano, máš pravdu, razítka od Soňky jsou super, také mám její sněženky ... ach, už to za chvíli bude rok! To to letí!

   Vymazat
 3. Holky, máte pravdu, je nejlepší a my moooooc děkujeme.

  OdpovědětVymazat