23. ledna 2017

Challenge s 4enScrap

How I joined January challenge of one of my favourite die designer companies and enjoyed every little bit of the creation process.

Ahoj,

blog 4enScrap sleduji již delší dobu a jejich šablony mne nenechávají chladnou - to je, myslím, celkem zřejmé. Co mne doteď až tak nelákalo byly jejich výzvy. Nejspíš proto, že francouzsky neumím a všechno zkoumám pouze díky chabé znalosti španělštiny (některá slova jsou dost podobná) a online překladače :-D Ale když se do toho vloží milovnice challengí Iriska Vohlídková, pak nejde odolat! Domluvily jsme se tedy, že do challenge půjdeme. Úžasné a 100% originální přání Irisky si můžete prohlédnout zde.

Materiál jsem měla vytažený už delší dobu, ale dostala jsem se k tomu až včera večer. Kupodivu - na rozdíl od jiných simple přání - jsem to tentokrát stihla celkem rychle, ale zas nebyly dobré podmínky k focení. Proto mám trochu zpoždění. ;-)

K tvorbě jsem si vybrala kombinaci barev mint-kraft-zlatá, kterouprezentovala členka 4enScrap Design teamu Eva, jejíž blog sleduji opravdu ráda. :-)


invita12

Myslela jsem si, že mint není má barva, ale poslední dobou se mi líbí čím dál víc! Člověk míní ... :-) O zlatých a třpytivých akcentech ani nemluvím. ty mám poslední dobou snad na všech projektech. A ne, šablonu "bonne anneé" jsem si nekupovala kvůli této challengi, ani nemám příbuzné ve francouzsky mluvících zemích - jen jsem ji dostala jako poděkování k jedné mé objednávce ... a tak jsem ji hned musela využít, že?

A tady je tedy moje varianta novoročního přání ála 4enScrap ...... detaily


Nápis je podložený identickým výsekem z pěnovky, nějak se neobejdu bez 3D efektu.

Použitý materiál: papíry 4enScrap (bílý, kraft, vzorovaný), Avery Elle (mint); šablony 4enScrap ( Etoiles couture, Feuillages 2, Chiffres, Bonne Anneé)

Musím říct, že jsem si proces moc užila a jsem ráda, že jsem se přidala. Zkuste to i Vy! Termín je do 25. ledna.

Díky, že jste se zastavily, krásny den,

Jana

15 komentářů:

 1. Ty "obyčejné" podkladové papíry jsou vlastně úplně neobyčejné a skvělé! Modré puntíky, k tomu hvězdy, trochu zlata a nádhera je na světě!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viď? Není nad obyčejné věci! Moc děkuji za hec správným směrem! :-)

   Vymazat
 2. Jani.. kochám se tou jemností.. fakt nádhera :) mám moc ráda kombinaci craft a zlatá a ta mintová do toho.. no špica !! budu držet palce :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Káťo, děkuji, já zas samozřejmě Tobě. Vyhrát nehodlám, ale jsem ráda, že jsme se zúčastnily. Ať i ve Francii vědí, že české (a slovenské ;-) ) scrapařky se neztratí! :-)

   Vymazat
 3. No Janiii, to je neznost nadherna !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janinko, děkuji! Myslím, že beru mintovou na milost! :-)

   Vymazat
 4. Jani, ty jedeš na úplně skvělé přáníčkové vlně! Skvost sem, skvost tam:-) Já jsem na přáníčka vždycky nějak líná, protože mi schází ta fotka jako odrazový můstek:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, já to mám s přáníčky absolutně stejně! Naštěstí tady je vždy Iriska a její sketche a paletky pro Papercadrds, nebo mne vyhuceje do challenge ... bez ní bych nevyrobila snad ani jedno! :-)

   Vymazat
 5. Jani, to je bomba. Nádherné barevné ladění. Budu vám držet palce holky. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkujeme! :-) Šance na výhru jsou asi malé, protože se nejspíš zohlední počet příspěvků do challenge (různé barevné kombinace dle jednotlivých designérek), ale co, nejdůležitější je zúčastnit se!

   Vymazat
  2. Přesně tak Jani. Aspoň francouzky uvidí, jak jsou česká děvčata šikovná. :-)

   Vymazat
 6. So Nice !
  Thank to scrap with us !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you so much, Eva! It is my pleasure! And thank you for the inspiration!

   Vymazat
 7. So beautiful your card, full of sweetness... !!

  OdpovědětVymazat