15. ledna 2017

Papírové dárky a Papercards.cz challenge 31

Ahoj,

je 15. ledna a dnešním dnem je vyhlášená nová Papercards.cz challenge. Tvoří se dle barevné paletky, která obsahuje několik odstínů modré ...


Říkala jsem si, že to nebude složité, ale nakonec vůbec nebylo jednoduché vymyslet, co s ní. Ve svých zásobách jsem naštěstí objevila papír od Crate Paper (kolekce Gather od Maggie Holmes), který jsem původně chtěla použít z druhé strany ... ale nyní se hodil barevně - bylo rozhodnuto. Připomíná trochu deku, nebo ubrus na chalupě na horách ... tak jsem se v duchu přenesla na hory :-) Jelikož je leden a mrzne jak se patří, představila jsem si, jak se na té chalupě chumlám do deky s dobrým čajem ... a vzniklo toto přání:


Je pro kamarádku, co mám u ní nějaké resty, tak k němu patří i malý dáreček:
Použitý materiál: papíry Crate Paper (Gather), 4enScrap (Été 2016), Fancy Pants (Happy Place), razítka a šablony 4enScrap (Thé, café, chocolat), Lawn Fawn (Deck the Halls)

Když už jsem u těch restů, nakonec jsem si "střihla" i druhé děkovací přání a k tomu další papírový dárek:
Použitý materiál: papíry Crate Paper (Gather), 4enScrap (Été 2016), Fancy Pants (Happy Place),razítka a šablony Lawn Fawn (Deck the Halls), Simply Graphic (Rose, Bordures flories, Branches hivernales)

A jak se s paletkou vypořádala ostatní devčata z DT a vítězka challenge 29? Super, jako obvykle!Bea Pjatáková


Vítězka 29. kola challenge s papercards.cz Veronika SembolováSponzorem tohoto kola je scrapbookový obchůdek Paper Garden, který pro vás připravil výhru vyladěnou do barev paletky! V balíčku najdete sadu papírů, mix samolepicích perliček, papírové krajky, kartonové výseky a samozřejmě nejvíc nejlepší papírové kytičky. Tak s chutí do tvoření, je rozhodně co lepit.
Pravidla pro challenge č. 31:
-  vyrobte přání podle barevné paletky
-  posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 28.1.2017 do půlnoci
-  vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 29.1. 2017
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!
- chcete se stát sponzorem dalšího kola? Budeme moc rádi, proto neváhejte a napište nám na email papercards.cz@seznam.cz


To je ode mne pro tento víkend opravdu všechno. Krásnou neděli přeji!

Jana

4 komentáře:

 1. Krásné a neuvěřitelně precizní provedení. Ten čaj bych nikdy nerozbalila a vystavila si ho:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani, to je užitné "umění" :-D ... Díky, jsi zatíčko!

   Vymazat
 2. Jani, překráásná dílka!! a skvěle vybrané barvy!

  OdpovědětVymazat