30. ledna 2017

Papercards.cz challenge 32

Ahoj,

to už je týden, co jsem se neozvala? Utíká to! A od poslední challenge Papercards dokonce dva, takže je čas na další výzvu. Opět se tvoří podle paletky, tentokrát něžnější, když už máme toho Valentýna za dvěřmi ... Já mu ale nepodlehla a jala jsem se tvořit narozeninové přání. Těch také není nikdy dost. ;-)Použitý materiál: růžový papír Crate Paper, zlatý papír Docrafts, šablony Simply Graphic

Pojďte také do toho!

Aktuální, barevná paletka pro 32. kolo challenge s Papercards.cz:
Co je to barevná paleta?

Je to obrázek rozložený do barev, které obsahuje. Vaším úkolem je vytvořit přáníčko dle vaší kompozice, je to jen na vás co na přáníčku bude a jak bude vypadat, jen musí obsahovat většinu barviček, které vidíte v barevné paletce.

Musím barvy přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, jaké barvy byly inspirací. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete některou barvu upřednostnit a některou i vynechat. I když máte volnou ruku ve tvoření, snažte se vidět ve svém přání dané barvy.

A co přání ostatních dam z Design teamu? Skvostné, jako vždy!Bea PjatákováVítěz 30. kola challenge s papercards.cz Soňa Drdlíková


Sponzorem tohoto kola je Davona - internetový obchod s velkou nabídkou nejen základního materiálu pro vaše tvoření, ale i kvalitními výtvarnými potřebami včetně značkových akvarelových barev, papírů a spoustou scrapbookového materiálu. Najdete zde stroje Big Shot a všechny typy šablon a embosovacích kapes, nabídku akreditovaných kurzů a návody na tvoření. Slevové programy pro školy a zájmové organizace. 
Kamenná prodejna v Praze, Jana Zajíce 22.Výhra v 32. kole challenge s papercards.cz


Pravidla pro challenge č. 32:
- vyrobte přání podle barevné paletky
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13. 2. 2017 do půlnoci
- vítěze vybere vždy sponzor daného kola a to 14. 2. 2017
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
-  vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
-  pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!

Tak to je pro dnešek ode mne vše. Můj adventní modro-růžový layout je už v soutěži, takže ho tady budu moct zveřejnit - loučím se tedy brzy nashledanou a krásný večer,

Jana

2 komentáře: