14. ledna 2017

Mixed Media s Iriskou ...

...  aneb nejlepší relaxační sobota široko-daleko :-)


Ahoj,

dnes jsem vybočila ze svého normálu. Jednak tím, že jsem po dlouhé době byla v sobotu na kurzu v Davoně (děkuji rodině, že mě pustili :-) ), ale hlavně tím, že to, co jsme tvořily bylo velmi jiné, než to, co dělám obvykle.

Iriska má svatou trpělivost, absolutní didaktický talent, o smyslu pro kompozici a věčně dobré náladě ani nemluvím ... však jí znáte. Neřekla mi to, ale určitě si říkala, co jako s tím MM hodlám dělat?

Jela jsem NEREBELOVAT, naučit se něco nového a relaxovat. A to se 100% povedlo. Vyráběly jsme černé mixed media plátno, takže se nepracovalo s fotkami a nic mne neomezovalo. Trochu jsem si říkala, že se zkusím překonat a budu pracovat s teplými odstíny, ale když Iriska vytáhla dokonalé chipboardové vločky a stromečky od Kety, nějak se do mých představ dostala ... modrá! ;-)

Takto to vypadalo průběžně - omlouvám se za horší kalitu fotek, fotila jsem mobilem a v chvatu, protože mně tvoření pohltilo. Nejdřív základní kompozice:


Po nalepení a aplikaci černého gessa:


A finální výrobek:


Není tak romantické, jako plátna ostatních žen, k MM se zkrátka nejvíc hodí vintage a ten já neumím, ale mně se líbí a mám z něj radost. I když jsem barevně nepřekvapila, odvázala jsem se a neřešila milimetry ... :-) Prostě paráda!

Náladu mi sice po kurzu na chvíli zkazil vzkaz od městských policajtů, že se jim mé parkování nezamlouvá, ale napravila jsem si ho skvělým obědem v ještě skvělejší společnosti české Scrapbook Queen. Irisko, moc děkuji! Bylo to super!

Přeji Vám krásný večer a zítra se třeba přijďte podívat na nová přání do challenge Papercards.cz, začíná v pořadí už 31.

Jana

4 komentáře:

 1. Odpovědi
  1. To teda byl! Ráda si ho občas pod vedením mistrů zopakuji, ale prozatím se vracím ke Clean and Simple :-)

   Vymazat
 2. Wow, Jani, respekt! Já bych na to odvahu neměla to celé zamalovat na černo:-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, fotka tam nebyla :-))) Ale ne, na kurz jsem šla s tím, že budu pokorně poslouchat a dělat, co se mi řekne. Tak jsem to udělala a docela s lehkým srdcem ... a byl to fakt obrovský relax!

   Vymazat