4. ledna 2017

Vánoční visačky

Hezký den!

Mám ještě jeden restík z loňska. Vánoční visačky. V této chvíli je toto téma už velmi neaktuální, ale měla jsem pocit, že je sem chci dát, protože jsou to přece také mé "děti" a tvořila jsem je s láskou. Vlastně, kdybych je nedávala do challenge na blogu Papero Amo, byly by tady ještě před Vánoci ...

Balení dárků mám v rodině na starost já. Jak jinak, že? ;-) Pojem rodina v tomto případě zahrnuje i mé rodiče a bratra, někdy i další příbuzné a kamarády. Takže dárků k zabalení je více než dost a obvykle se sesbírají až těsně před Vánoci, výjimečně o den dříve. Poslední předvánoční noc tedy sedím zavalená dárky a papíry, lepím a vážu, a pokaždé si říkám, že příště už to zařídím jinak ... balení dárků v průběhu prosince je pro mne zkrátka nesplněný sen. Zato ale rozhoduji o barevných kombinacích - to je za odměnu! :-) Letos jsem chtěla využít nějaké přebytky z let minulých, zůstaly mi papíry laděné do stříbrna, modra a šeda - zkrátka, rýsovala se nějaká třpytivá záležitost. Někdy v listopadu jsem ale narazila na blog Z lesa, kde jsem objevila nádherné autorské balící papíry, které jsem hned musela mít (objednává se na Fleru). Autorka má na blogu i spoustu nápadů na tvoření pro děti a různé pracovní archy ke stažení, nakukovat k ní rozhodně stojí za to!Barveně ladily s ostatními papíry a tematicky mě posunuly do jiných než klasických vzorů. Paní magistra má k papírům i krásná přání a visačky, ale nedalo mi nepřiložit ruku k dílu a rozhodla jsem se udělat si vlastní visačky.

Využila jsem motiv ptáčka, vytáhla šablony Simply Graphic a už to jelo. Aniž bych se o to snažila, přijde mi, že jsem tentokrát vytvořila svou verzi "nordic" stylu.
Ještě dodám, že u nás jsou visačky "popsány" fotkami, poněvadž dárky zpod stromečku vytahuje a rozdává vždy nejmenší (schopný) člen rodiny, který zatím neumí číst. :-) S fotkami je to vždy zajímavé - většina dospělých mívá výhrady ke konkrétním fotkám, které pro visačky vyberu, ale nakonec se odkládají na památku ... Už teď je mi je docela smutno, když si představím, že jednou nebudou potřeba (ty fotky ;-) ).Mrzí mne, že jsme letos nestihli vyfotit dárky, když byly ještě pohromadě pod stromečkem. Byla jsem moc spokojená, jak to hezky vypadalo, a docela ráda bych to tady sdílela, ale náš malý velký Ježíškův pomocník to vzal takovým hopem, že než jsme se vzpamatovali, byla kupa dárků rozdána ... No, ale radost mu to udělalo, co víc si přát, že?

Tímto se s vánoční tematikou - ráda - loučím (až na prosincové stránky do alba, ke kterým se snad brzy dostanu) a děkuji, že jste se zase zastavili.

Krásný den a sněhovým radovánkám zdar!

Jana

Žádné komentáře:

Okomentovat