21. února 2017

Bobovačka

Už velmi dlouho jsem si chtěla vyzkoušet stránku s maxi fotkou. V lednových fotkách se vyskytla jedna, která za to stála ...

Je to jedna (z mnoha) sérií fotografií bobujícího syna, protože z kraje roku bylo počasí na bobování prostě dokonalé, takže si syn (i otec fotograf) přišli na své. Na této konkrétní fotce je náš sportovec krásně zasněžený a to jsem chtěla archivovat. :)

Vytsikla jsem ji tedy jen o něco málo menší než A4 formát a obstřihla. Na pozadí jsem zvolila papír z kolekce Indigo Hills od Pinkfresh studio, který jsem si pro podobnou příležitost schovávala. Aby to nebylo úplně fádní, světlý papír jsem mírně seřízla a přišila na tmavě modrý papír. Stránka tak dostala rámeček.


Zdobení je umírněné, nechtěla jsem přeplácat fotku ani podkladový papír. Pár vloček, hvězdiček a visačka od PA, rukavice a boby a jedna malá fotka vysvětlující situaci.Text nebyl nutný, ale nápis to chtělo - zvolila jsem poslední úlovek z razítkovacích českých abeced Papero amo. Jsou úžasné hlavně proto, že mají ty naše háčky a čárky, ale také třeba hashtag, do nějž jsem se zamilovala ... ;) A abeceda bold je správně rozpustilá - prostě ideální k mé stránce.Použitý materiál: papíry - Indigo Hills (PA PAGE kit leden 2017), Dear Lizzy: Saturday (PA Creative kit říjen 2016), chipboardy PA (Project Life kit listopad/prosinec 2016), razítka - abeceda bold (Papero amo), rukavice (Hero Arts), sáňky (4enScrap).

A co Vy? Už máte zimu v albu?

Děkuji za návštěvu a přeji hezký den,

Jana


4 komentáře:

 1. Jani to nemá absolutně chybu!!!! Obstřihávání fotek se dost bojím, ale tohle je vážně perfektně povedené. Už jsem to študovala na Papero a říkala si, jestli je Ríša vystřižený, že to není vůbec poznat :). Palec tak nahoru, jak to jen jde!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani, moc děkuji! Tady to šlo krásně, protože tmavá čepice byla oproti bílému pozadí velmi kontrastní ... :D

   Vymazat
 2. Skutečně krásně vystřižené ... krásná stránka ...

  OdpovědětVymazat