7. února 2017

Jedna srdcovka

Ahoj,

dnes tady mám jednu srdeční záležitost. Takovou velmi jednoduchou, pro radost.

Na prosincový Creative kit Papero amo jsem sáhla až v lednu, loňské kity od září jaksi čekají, kdy na ně zbude čas ... Ale pod vlivem krásné stránky Janči Vítové jsem ho vytáhla a ... rozřezala jsem ho do PL. :-) Naštěstí byly papíry nejen vánoční, protože já z něj mám 2. lednový týden.V tom týdnu jsem měla sérii technicky nepříliš skvělých fotek, které jsem ale v albu chtěla mít (protože naše holčička je prostě úžasná!) a tak bylo jasné, že budu dodělávat protilehlou stránku.

Při výběru fotek jsem opět liftla Jančiny nápady a nakolážovala si několik malých fotek, které jsem pak podložila dalším papírem z kitu, přidala pár kytiček vystřižených ze zbytku papíru použitého na PL straně a pár mých oblíbených větviček ... a vlastně je to všechno. Všimněte si toho hnědého puntíkatého papíru - ten jsem spotřebovala téměř celý - měla jsem jen 15x15 a brala bych další 30-tku, protože je z celé kolekce nejúžasnější! :-)Je to taková super simple stránka, ale přiznávám, že jsem celý večer střídavě přidávala a ubírala kytky, než jsem se je přinutila nalepit :-) Místo cákanců jsou dírky - něco mi tam chybělo. Barvy se mi vyndávat nechtělo a taky jsem už dlouho "nedírkovala". Podlepené jsou opět zbytky růžového papíru s puntíky ... Tahle stránka je tedy opravdu ze zbytků. ;-)


Použitý materiál: papíry a výsek Creative Kit Papero amo Prosinec 2016, šablony Simply Graphic, 4enScrap

A můžu se vrhnout na další kit a pořádně ho rozcupovat. Je nádherný - těšíte se na něj?

Krásný den a scrapu zdar!

Jana

P.S. Nakonec jsem z kitu použila zcela jiné papíry, než na které jsem si myslela při jeho vybalování. Také to tak máte? ;-)


12 komentářů:

 1. Teda Jani, já to balím! Máš to dokonalýýý!!! čím dál lepší. Miluju, jak dokážeš krásně kity použít na PL. Ty výrazné papíry by mě vůbec nenapadlo do kapes použít a přitom to vypadá naprosto skvěle! No a ta stránka..wooow! Začínám Ti závidět tu holčičku kvůli papírům :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janíííí, nebal, však si ji časem také pořídíš! ;-) Děkuji a děkuji - za inspiraci. ;-)

   Vymazat
 2. Janičko, nádhera veliká! Dírkování na stránce vypadá skvostně, krásně stránku oživí a doplní :-) Ještě se musím podívat, co to máš z šablony, vůbec je neznám. Jak jsi je objednávala?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitunko, moc děkuji! :-) Dírkování mně fakt vzalo :-) Šablony objednávám přímo z e-shopů, jsou tady prokliky, kdyby jsi se chtěla podívat.

   Vymazat
 3. Jani, Ty to vždycky dovedeš k úplné dokonalosti. Nic nechybí a nic nepřebývá, dokonale všechno ladí. Ty šablonky jsou skvělé, už jsem taky zhřešila. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, to mám radost - uvidíš, že budeš mít taky! :-) Jsou skvělé, ale jsou návykové ... ;-) A moc děkuji. Mám radost, že s líbí i někomu jinému než mně.

   Vymazat
  2. Jsou na cestě z obou obchodů, moc se těším. :-)

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Holky a neviete ci posielajú aj na Slovensko a koľko stojí poštovné?? Ja som to tam nejak nevedela nájsť a určite by som si nieco povyberala ;-)

   Vymazat
  5. Ivi, na webe to nezistím, lebo som registrovaná a tak automaticky hádže ČR. V zozname Slovensko nemajú, ale nemyslím si, že by bol problém, skús im napísť e-mail, anglicky sa dá dobre dohovoriť. A keby to nešlo, možem Ti objednať a poslať cez našich, alebo cez Didi ... ale trvalo by to dlhšie.

   Vymazat
 4. Jani kraaaasa. Tie tvoje stranky sú vždy tak krásne prepracovane a zladene.Si veľký talent. Proste paraaada 😉😊

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivka, ďakujem. Je to radosť, ale vždy ma potěší, keď sa páči aj ostatným. Ale to isto poznáš, lebo Tvoje stránky sú úžasné! :-)

   Vymazat