19. února 2017

Stránky z únorového PAGE kitu Papero amo :)

Tak toto byla pecka! Nejdřív jsem se bála, co s těmi (lehce) vintage papíry budu dělat, a pak jsem zjistila, že se s nimi tvoří samo ... 

Ke kitu mi nejvíc ladily zimní fotky z hor. Vytáhla jsem nezpracované fotky ze Silvestra, který jsme strávili u kamarádů na jejich chalupě.

První stránka je kapsová. Měla jsem co dělat, abych vybrala jen tolik fotek, aby se vešly na stránku (neúspěšně - mám 2 výklopné kapsy).


Zdobení je trochu netradičně kytičkové – kytičkový papír ke stříhání vybízel. Změkčil druhý, „flanelový“, vzor. ;-) Ještě pár úžasných chipboardů z kitu a bylo to - celé zdobení je pouze s kitu, s výjimkou nápisu, štíhlá abeceda je od Simply Graphic. O žlutém vintage papíru jsem si na první kuk říkala, že ho asi fakt nepoužiji. Nakonec jsem zjistila, že je dokonalý pod černobílé fotky a ladí s nažloutlými fotografiemi zevnitř … zůstal mi z něj jen malý kousek.

V kontrastu s kapsovou stránkou je velmi minimalistická třicítka. Je možná trochu víc „moje“. Nejlepší papír z celé kolekce je podle mně ten “dřevěný“, ale protože s ním mám ještě plány, nechtěla jsem ho použít celý … tak jsem uřízla jen pruh, podložila foto několika zbytky, prošila a přidala pár ozdob.


K hexagonům mne inspiroval parádní chipboard z kitu. Ještě jsem přidala  PF-ko z dílny PA, protože tato stránka je poslední v albu 2016. Ne, že bych ho měla dokončené :)
Pokud Vás kit zatím nepřesvědčil, mrkněte na další projekty od děvčat z PA na blogu, určitě si vyberete - jsou dokonalé!

Krásnou neděli přeji :)

Jana

4 komentáře:

 1. Jani, máš to úžasné. Ta stránka se mi moc líbí, krásně z ní vystupuje ta skvělá fotka. Zdravím pana fotografa. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mileno, díky, ráda odevzdám. :) A moje scrapová filosofie je, že zdobení má fotky zvýraznit, ne přebít. Možná proto teď holduji tomuto stylu ... ale móda, názory i vkus se mění, tak uvidíme, kam mě to časem zavede ;)

   Vymazat
 2. Jani krásné stránky, a hlavně krásná stránka se zimní fotkou, letošní zima byla nádherná .... opět se potvrzuje heslo - "v jednoduchosti je krása" ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Jaruško, moc díky. Máš pravdu, zima byla úchvatná, přesně taková, jaká má být. Včetně toho, že včas bere kramle ... ;) Já už se totiž těším na jaro (a barevné papíry!)

   Vymazat