24. února 2017

Narozeniny Papero amo

Narozenniny Papero amo jsou vždy velmi speciální. Pokaždé obdivuji děvčata, co všechno vymyslí a jak skvěle je zorganizují. I letos jsem se těšila na jejich jízdu. To jsem ještě netušila, že se stanu součástí design týmu a budu mít tu čest zúčastnit se příprav!

Mým prvním úkolem v DT se tak stal layout v tajné poště. Na počátku řetězu byla stránka, kterou si Valika vybrala jako vzor a liftla ji. Svůj layout poslala dál, samozřejmě bez původní předlohy. Za necelý měsíc se nás vystřídalo 10. Byla jsem v pořadí třetí, liftovala jsem stránku Jany V.


Liftování Janči byla radost. Svou koláží mi vnukla myšlenku, jak konečně zpracovat fotky, které jsem do alba chtěla dát, ale váhala jsem, jak stránku koncipovat. Převod z obdélníku na čtverec mi dal chvilku přemýšlení – hledala jsem umístění pro trojúhelník v spodní části stránky a při tom „přemýšlení“ totálně rozcupovala celou jednu čtvrtku, než jsem zjistila, že větší trojúhelník už z ní nedostanu … No, nakonec je tam, kde je. Vlastně jsem ráda, že je trochu jinak, než ten Jančin, protože se teď necítím jako úplný "šprt". ;) Místo velké titulky jsem zvolila částečně journaling – je to vzkaz pro děti, že táta s námi všude byl, jen téměř pořád stál za objektivem … Přiznávám, že od odeslání svého liftu Leuš jsem až do konce akce byla šíleně zvědavá, jak se celá série vyvine. Bylo mi jasné, že první a poslední stránka budou na hony vzdálené, ale vůbec by mne nenapadlo, jak velmi! Všechny stránky si můžete prohlédnout tady.

Druhým narozeninovým projektem bylo představení nové kolekce PA s příznačným názvem "Narozeniny". Je skutečně velmi povedená. Jak už je u děvčat zvykem, obsahuje úplně vše, co k tvorbě PL stránek člověk potřebuje. A nejen PL, ale také layoutů či minialb. Celá kolekce a první projekty od děvčat z DT jsou k vidění zde.

V mém případě to bylo právě minialbum - už při vybalování kolekce jsem ho viděla ... Perfektně se totiž hodilo k velmi barevným fotkám ze synovy oslavy, kterou jsem od loňska ještě nestihla zpracovat. Tak teď už ji máme hotovou. Děkuji, Papero amo! :)
Jestli váháte, zda koupit, či nikoliv, přimlouvám se za nákup - pracuje se s ní krásně. I takový scrap-šnek jako jsem já s ní dokázal vykouzlit obstojné album za 2 večery - a to jsem jeden z nich strávila výběrem a úpravou fotek.

Přeji Vám krásný den a díky za návštěvu!

Jana

2 komentáře:

  1. Parádní album a stránka :). Právě tvoji jsem liftovala a opět ji převedla do obdélníku. A jak tak koukám, tak narozeninový "rest" jsem neměla jen já :).

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ajko, děkuji :) Tvůj lift byl moc povedený! No jo, ty narozeniny bývají složité, ale s novou kolekcí od PA to už problém nebude! ;)

      Vymazat