14. února 2017

Láska a minimalismus

Ahoj,

v albu dokončuji lednové stránky a do 4. týdne se mi moc nechtělo, protože se nic zvláštního nedělo. Fotek bylo hodně, ale každý pes jiná ves.

Rozhodla jsem se (poprvé) vyzkoušet kapsovou stránku s 4x4 čtverci. Vybrala jsem pár fotek, které zachycují průřez týdne. Některé jsou černobílé, aby se vůbec k sobě hodily.

Možná proto, že je Valentýn (i když se mu bráním), sáhla jsem po červeno-bílé čtvrtce z kolekce I Love Winter od Echo Park. A nějak jsem neměla slinu na složité zdobení ... tak zůstala stránka velmi jednoduchá ... nicméně, vyjadřuje vše. :)
Nakonec jsem celkem spokojená. Co myslíte Vy?

Hezkého Valentýna přeji!

Jana

4 komentáře:

 1. Pěkné Jani, a černobílé fotky asi budu muset vzít na milost ... hodí se prostě ke všemu a ikdyž je "Každý pes, jiná ves" jak píšeš, není problém je zkombinovat skoro se vším ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaruško, ano, černobílé fotky jsou super! Děkuji ;-)

   Vymazat
 2. Jani aj ja som spokojná :-) jednoduchá ale milá. Páči sa mi tam tá červená. A čo hovoríš na tento typ kapsy?? Ja ich mám celkom rada :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ivi, vďaka. No, ja štvorce veľmi nemusím - niektoré fotky sa mi zle orezávajú, ale inak super. Som rada, že som ju vyskúšala. A áno, predtým, než som do toho išla, pozerala som sa na Tvoje stránky :) Ďakujem za inšpiráciu!

   Vymazat