20. března 2017

Naše album - moje první (téměř celá) kartičková stránka - týden 7

Krásný první jarní den!

Nádherný, něžný MY LIFE kit Papero amo od Lucky Šindelkové u mě přistál neplánovaně - přece jen nejsem moc na ty kartičky. ;) Ale hned, co jsem ho vytáhla z krabice, věděla jsem, že se do něj pustím. Jednak jsem měla absťák po něčem jarním (a stránkou z Akvárka jsem se pouze mírně navnadila), a za druhé - té kráse prostě nešlo odolat. Navíc mi jeho barvy úžasně ladily s předešlou stránkou a i hlavní fotky jako by čekaly na Lucčiny kartičky.

Ne všechny papíry jsou z kitu, 2 kartičky jsem uřízla ze čtvrtky, kterou jsem použila na předešlé stránce (Kési Art, kolekce Botanical), abych stránky propojila. Do "akvarelových" meruňkových kartiček jsem se úplně zamilovala, stále lituji, že jich není v kitu víc ... :)


K fotce kočiček se mi skvěle hodil pár "puntíkatých" větviček. Krom několika frází a štítku na úvodní kartičce jsem už víc zdobit nechtěla. Číslo týdne je výsek šablony, podložený stejným výsekem z pěnovky. Datum je sestavený ze samolepící abecedy Daily Flash (October Afternoon).


Celou stránku z kartiček jsem sice nedala, ale tvořilo se mi tak dobře, že to určitě zase zkusím. Tak teď už jen ať se jaro projeví v plné síle, abych mohla využít i neodolatelné kytičkové kartičky a výseky ... pro inspiraci se určitě budu vracet k úžasným stránkám ostatních děvčat z Papero amo, protože jsou plné fantastických detailů. A co Vy? Přišlo už jaro také na Vás?

Hezký večer!

Jana

Žádné komentáře:

Okomentovat