8. března 2017

Stránka z Akvárka

Jaro je úžasné! Přestože jsem v albu pořád ještě v únoru – a to zrovna v pořádně šedivém! – dohonila mě zelená vlna. J Zelenou moc často na stránky nepoužívám, ale není to tím, že bych nechtěla, obvykle se moc nehodí … Tak tentokrát je to jinak.


V únoru jsme si s rodinou vyšli do Obřího akvária. Bylo to velmi příjemné odpoledne a fotek bylo tolik, že bych to do PL nevtěsnala, proto jsem se rozhodla pro samostatnou stránku. Jenže se mi i po několikanásobném výběru nepovedlo snížit počet pod 6. Všechny tam prostě musely jít! Tak jsem se zas po dlouhé době dostala k layoutu s větším množstvím fotek. A protože fotky z akvária jsou zelené (a dost tmavé), vybrala jsem si bílo-zeleno-hnědou kombinaci ... není sice úplně jarní, ale je to změna a udělala mi radost. A k oranžovým rybičkám na fotkách ještě pár meruňkových rybích ozdůbek ... 


Ke zdobení jsem kromě rybek použila jen výseky a samolepky z únorového PAGE kitu Papero amo a nápis jsem vyskládala z chipboardové PA abecedy. Při hledání písmenek jsem narazila na kroužky, o nichž si nejsem jistá, na co původně sloužit měly, ale mně se krásně hodily jako bublinky ... takže dnes žádné flitry, žádné dírky, žádné cákance ... Výsledek mně potěšil nejen barevně, ale i proto, že se mi delší době povedlo na stránku umístit víc ozdob a to ještě různých! :)

Tak Vám přeji, ať Vás scrapování těší také a děkuji, že jste se přišly podívat.

Hezký večer,

Jana

16 komentářů:

 1. pěkné, velmi pěkné jako vždy, tvoje práce i povídání lahodí oku i duši. J

  OdpovědětVymazat
 2. Parada..Jani, vic fotek je super a jde ti to skvele! A ty krouky..ehm ja myslela, ze jsou nad dlouhe u, kde obcas potreba krouzek..😂

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alčo, děkuji, a dokonale jsi mne rozesmála - jsem to ale ignorant 😂 Jasně, kroužky! Je vidět, že jsem tu češtinu pořád nezmákla dokonale! 😁

   Vymazat
 3. nadherna!!! Janca po slovensku, tam u s krouzkem tusim nemaji? krasne jsi je vyuzila!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Janinko, no jo no ... stejně se mi jako bublinky líbí víc ❤

   Vymazat
 4. Jani paraaaadička opäť a zase :) ty si proste talent čo ti poviem :) ;) a áno holky mi u s kroužkem v abecede nemáme ale každopádne sa dajú využiť ;)

  OdpovědětVymazat
 5. Jani, já moc obdivuju, jak tam dokážeš poskládat tolik fotek :-) Jsi jednička!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi zlatíčko, děkuji ❤ Ale znáš to, z nouze cnost ...

   Vymazat
 6. Krásný layout, jednak zelenou miluju a pak tyhle barvy k akváriu opravdu sedí perfektně...
  Asi bych do akvária taky někdy měla zajít, mám ho pod nosem a ještě jsem tam nikdy nebyla... :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc! ... no, já tam byla poprvé ;) Ale určitě tam zas někdy skočíme!

   Vymazat
 7. Jani, nádherná stránka.......obdivuji tvůj styl! Navíc jsi mi připomněla, že se do akvária chceme také podívat, co máme nejblíž na to zapomínáme, takže díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Leni, moc děkuji :) A ano, to je přesně ono - co je nejblíž, je někdy opomenuto ... tak tam zajeďte, je to opravdu prima místo. Překvapilo mě, že je to vlastně "malé", ale vtáhlo mě to, i když nejsem žádný zoomil.

   Vymazat
 8. Janinko, konečně mám zas chvíli času si v klidu projet své milované blogy:-) Tahle stránka je tak, tak, ale TAK krásnáá!! Geniálně vyladěná, všechno tam tak skvěle padne!A zdá se mi to nebo sis pořídila už KésiArt bordurovou šablonu notýsku? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janinko, ani nevíš, jak jsi mne potěšila! Změnu už jsem potřebovala a tohle mě fakt těšilo ... při tolika fotkách jsem, myslela i na Tebe a na to, jak by jsi to geniálně vymyslela Ty! :) A ano, další Francouzi, kterým nedokážu odolat ;)

   Vymazat