30. března 2017

Papercards.cz challenge 36

Ahoj,

jaro je tady už oficiálně a s ním nová challenge Papercards.cz. Tvoří se opět podle paletky. Tentokrát jsem ji nespletla! ;)


Barvy palety vybízely k něčemu něžnému, ale tvořila jsem, přiznávám, na polední chvíli a zjistila, že nemám dostatek ladících papírů ... prostě jiné odstíny růžové, než jaké bych si přála. A tak jsem si to opět trochu "zjednodušila". Využila jsem šablony od Simply Graphic a zbytečky papírů, které, samozřejmě nevyhazuji!A tady je další nášup skvělé inspirace od designérek Papercards.cz :)


A ještě 2 vítězky předchozích kol:

Erika Kopalová


Dana NovákováSponzorem tohoto kola je Katy scrap scrapbooking-hk - internetový obchod se zaměřuje na kreativní materiál, pomůcky a vše, co patří ke scrapbookingu, cardmakingu ... od papírů, razítek, samolepek, přes různé dekorace až k potřebným pomůckám.  


www.scrapbooking-hk.cz
https://www.facebook.com/U-KATKY-687160721298583/

Výhra v 36. kole challenge s papercards.cz (foamiran, sada papírů 15x15, washi páska, dekorační knoflíky)


Pravidla pro challenge č. 36:
- vyrobte přání podle barevné paletky
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13. 4. 2017 do půlnoci
- vítěze vybere sponzor kola 14. 4. 2017
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
- vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost!

Mějte krásný den! 

Jana

2 komentáře:

  1. Jani, tvoje dokonalé přáníčka mě vážně jednou donutí se na ně taky trochu víc vrhnout a zkusit něco poslat do challenge!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Janinko, děkuji. Tohle přán má ale do dokonalosti hodně daleko! Ale začni, to nás všechny posadíš na zadek! :) <3

      Vymazat