2. března 2017

Papercards.cz challenge 34

Dobrý večer!

K současné challengi jsem původně měla trochu jiný nápad, ale pak se ve vzduchu objevilo jaro a na blogu 4enScrap inspirace s razítky a výseky větviček "Un petit mot" a "Fleurs de cerisiers" a byla jsem ztracená. Liftla jsem hned několik jejich designérek a i původně zamýšlené barevné ladění jsem změnila ... tenotkrát žádná modrá! ;)


Použitý materiál: růžový papír 4enScrap, ostatní ze zbytků :) , razítka a šablony 4enScrap

V challengi se tvoří podle následujícího sketche:


Co je to sketch? 
Je to obrázek - nákres, který vytvoří šikovný grafik, který má cit pro kompozici a napoví nám, kam umístit papíry, nápisy a také doplňky, například kytičky nebo jiné ozdoby. Pokud na sketchi vidíte nápis (v našem případě papercard.cz), měl by být v tomto místě jakýkoli váš titulek, nápis apod.

Musím sketch přesně dodržet?
Na výsledném projektu by mělo být poznat, co bylo inspirací, podle jakého sketche bylo přání vytvořeno. Ale je to stále jen inspirace. Nikdo po nikom nevyžaduje, aby to bylo 1 : 1. Můžete kompozici otočit, zvolit jiný formát, použít ozdoby dle vaší fantazie, ničemu se meze nekladou, jen byste na konci tvoření měli vidět ve svém přání daný sketch.

Pro další inspiraci - tady jsou nádherná jarní přání ostatních děvčat z Papercards.cz DT:

Bea Pjatáková


Sponzorem tohoto kola je Markéta Burešová, která pro vás připravila velikonoční razítkovou nadílku a k tomu časopis s dárky, který je plný inspirace a najdete v něm kovové velikonoční vyřezávací šablony! Ty nikde jinde neseženete!Pravidla pro challenge č. 34:
- vyrobte přání podle sketche
- posílejte svá přání na emailovou adresu papercards.cz@seznam.cz do 13.3.2017 do půlnoci
- vítěze vybere sponzor tohoto kola a to 14.3. 2017
- všechna přání budou postupně vkládána na facebookovou stránku Papercards.cz, kde si je můžete prohlížet, dávat like a samozřejmě komentovat, třeba tím usnadníte sponzorovi výběr vítěze :-)
- vítěz bude přizván jako hostující designer do dalšího kola challenge.
- pokud si dáte přáníčko na svůj blog, budeme moc rády za odkaz na naši challenge, za sdílení, za podporu a vaše radost z tvoření bude i naše radost
- chcete se stát sponzorem dalšího kola? Budeme moc rádi, proto neváhejte a napište nám na email papercards.cz@seznam.cz

Tak co, připojíte se? ;)

Krásné předjarní dny!

Jana

2 komentáře:

 1. Krásná inspirace. Sama mám takovéhle tvoření ráda.

  NEPLECHA NA PLECHU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To koukám! Já kuchyň kvůli papírům trochu zanedbávám ... ale pro dobrou inspiraci ráda přijdu k Vám. Moc děkuji! :)

   Vymazat